Ve všech příkladech uvádíme údaje pro login lh304200 a doménu itx.cz. Pro své potřeby si prosím dosaďte svou doménu a login.

Nastavení FTP:

IP adresa by vždy měla být itx.cz, zástupná IP adresa (v případě nefunkčnosti Vaší domény) je hostime.cz. Login je ve tvaru přiděleného ID, čili lh304200. Pozn: po připojení se dostanete do kořenového adresáře webu jehož obsahem jsou adresáře tmp a www_root, vlastní prezentaci je nutno nahrát do adresáře www_root. Tyto složky prosím neodstraňujte.

Nastavení FTPS (zabezpečeného FTP):

Používáme FTPS na portu 990, s explicitním ssl kanálem. Například pro FileZilla je nutno nastavit "FTPES - FTP přes explicitní TSL/SSL".

Jiný přístup na stránky než přes doménu:

Každý klient má mimo www přístupu přes vlastní doménu http://itx.cz i alias ve tvaru http://lh304200.agy.hostime.cz (pro případ nefunkční domény). Příklad je pro server AGY, pro server ESHLEY uvádějte http://login.eshley.hostime.cz.

Absolutní cesta

Z pohledu prezentace je /domains1/lh304200/public/www_root/.

Administrační URL na phpMyAdmin/nastavení emailů/atd.:

Lištu s odkazy na administrační aplikace najdete na http://itx.cz/adminlista.

Nastavení emailu/přístup na webmail:

POP3 (port 110)/POP3S (port 995)/IMAP (port 143)/IMAPS (993)/SMTP (port 25)/SMTPS (port 465) je nutné nastavit na mail.hostime.cz. Zabezpečené verze nastavit na SSL verzi protokolu. Login pro email je vždy celá emailová adresa ve tvaru například Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Při použití našeho SMTP je nutné zapnout autorizaci stejným jménem a heslem jako POP3/IMAP. URL na webová rozhraní emailu jsou https://webmail.hostime.cz (roundcube) nebo https://webmail3.hostime.cz (rainloop).