09/2021 - zrychlujeme a navyšujeme

Zrychlení služeb

Zhruba od konce prázdnin 2021 běží veškeré naše služby (sdílený webhosting/VPS atd.) na té nejvýkonější HW platformě, jakou lze aktuálně pořídit. Došlo tím k výraznému zrychlení všech služeb. V porovnání s konkurencí nyní patříme mezi nejrychlejší hostingy v ČR. Dále jsme optimalizovali PHP 7.4, doporučujeme tedy s Vašimi projekty přejít na tuto verzi PHP, dle našeho měření se načítání webu na PHP 7.4 urychlí minimálně o 10%.

Navýšení objemu dat u standardní varianty hostingu

Navýšení dat u standardní varianty sdíleného webhostingu na 5/5GB (aktuálně 3/4) pro všechny nové zákazníky při zachování ceny. Pro stávající zákazníky to samozřejmě platí také, stačí si o bezplatné navýšení napsat emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Změny u webmail řešení

Z historických důvodů provozujeme 3 varianty webmail rozhraní: Squirrel, Roundcube, Rainloop. Bohužel variantu Squirrel autoři dlouhodobě neudržují a proto z důvodu zastaralosti a bezpečnosti bude nahrazena variantou Roundcube. Na URL https://webmail.hostime.cz/ / https://webmail2.hostime.cz/ od 1.10.2021 tedy poběží webmail Roundcube, na https://webmail3.hostime.cz/ Rainloop. U varianty Roundcube doporučujeme uživatelům přepnutí vzhledu na Elastic (Nastavení - Uživatelské rozhraní). Tento vzhled je modernější, responzivní (lze používat na mobilu/tabletu) a také rychlejší. Varianta Rainloop jako jediná je komerční řešení webmailu s podporou, za nás tedy doporučujeme tuto variantu. Pokud cokoliv není jasné, obraťe se na podporu hostingu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / 777320277)

microsite

Administrační rozcestník

Po zadání Vaší domény Vás automaticky přesměrujeme na Váš administrační rozcestník:

 

Hostingová podpora

8 - 22 hod. (dohled nonstop)

pište na:
podpora@hostime.cz

případně volejte na:
+420 777 320 277