Hosting - základní nastavení

Ve všech příkladech uvádíme údaje pro login lh304200 a doménu itx.cz. Pro své potřeby si prosím dosaďte svou doménu a login.

Nastavení FTP:

IP adresa by vždy měla být itx.cz, zástupná IP adresa (v případě nefunkčnosti Vaší domény) je hostime.cz. Login je ve tvaru přiděleného ID, čili lh304200. Pozn: po připojení se dostanete do kořenového adresáře webu jehož obsahem jsou adresáře tmp a www_root, vlastní prezentaci je nutno nahrát do adresáře www_root. Tyto složky prosím neodstraňujte.

Nastavení FTPS (zabezpečeného FTP):

Používáme FTPS na portu 990, s explicitním ssl kanálem. Například pro FileZilla je nutno nastavit "FTPES - FTP přes explicitní TSL/SSL".

Jiný přístup na stránky než přes doménu:

Každý klient má mimo www přístupu přes vlastní doménu http://itx.cz i alias ve tvaru http://lh304200.agy.hostime.cz (pro případ nefunkční domény). Příklad je pro server AGY, pro server ESHLEY uvádějte http://login.eshley.hostime.cz.


Absolutní cesta je /domains1/lh304200/public/www_root/.

Administrační URL na phpMyAdmin/nastavení emailů/atd.:

Lištu s odkazy na administrační aplikace najdete na http://itx.cz:8080.

Nastavení emailu/přístup na webmail:

POP3 (port 110)/POP3S (port 995)/IMAP (port 143)/IMAPS (993)/SMTP (port 25)/SMTPS (port 465) je nutné nastavit na mail.hostime.cz. Zabezpečené verze nastavit na SSL verzi protokolu. SMTP doporučujeme použít od svého internetového providera. Login pro email je vždy celá emailová adresa ve tvaru například . Při použití našeho SMTP je nutné zapnout autorizaci stejným jménem a heslem jako POP3/IMAP. URL na webová rozhraní emailu jsou http://webmail.hostime.cz (squirrel) nebo http://webmail2.hostime.cz (roundcube).

nový tarif

microsite

Administrační rozcestník

Po zadání Vaší domény Vás automaticky přesměrujeme na Váš administrační rozcestník:

 

Hostingová podpora

8 - 22 hod. (dohled nonstop)

pište na:

případně volejte na:
+420 777 320 277