V superlativech o svých službách mluví všichni. Ale proč si myslíme, že jsme nejrychlejší? Protože nechceme dělat jen levné řešení, chceme dělat špičkové řešení.

Proč jsme nejrychlejší:

  • Moderní technologie: Pro všechny naše služby, včetně VPS a sdíleného hostingu, používáme výhradně diskové pole s technologií NVME. Toto je výrazně rychlejší a kvalitnější volba než běžné SSD disky.

  • Výkon v každém detailu: Naše hardwarové vybavení disponuje minimálně procesory AMD Epyc 2 Rome 7262 s frekvencí 3,2 GHz. Toto je aktuálně jeden z nejrychlejších procesorů pro hostingová řešení a provoz webových stránek, což zaručuje špičkový výkon v multivláknovém zpracování.

  • Dostatek rezervní kapacity: Naše servery mají dostatečnou rezervu volné paměti, abychom zajistili nejlepší možný výkon pro vaše projekty.

Praktické zkušenosti jsou nejlepší měřítko:

Marketingové texty, grafy a teorie jsou moc hezké, ale nic neznamenají, pokud nemáte reálnou zkušenost. Proto nabízíme naši hostingovou službu novým klientům ZDARMA do konce roku 2023. Pro stávající klienty a jejich nové projekty to samozřejmě platí také.

Stačí objednat hosting zdarma do 31.12.2023 s tím, že pokud do konce roku 2023 neprovedete finální objednávku na další roky, služba se automaticky ukončí k 31.12.2023 bez jakéhokoliv poplatku.

Pro ty, kteří budou spokojeni s našimi službami a objednají na další roky, budou platit běžné ceny od roku 2024 a první fakturu obdrží začátkem roku 2024.

Nabízíme nejen rychlost a výkon, ale i důvěru a transparentnost. Zkuste naši hostingovou službu a přesvědčte se sami!