Joomla / JCE aktualizace

Pro všechny klienty, kteří u nás provozují CMS Joomla s editorem JCE, máme důležité varování. Je nutné používat aktuální verze CMS a komponent. Poslední dobou je detekováno velké množství zneužití webů skrz tyto komponenty, obzvláště jde-li o komponentu JCE verze 1.5.x. Pro kontrolu/aktualizace se obraťte na svého webmastera, případně na naši divizi webových služeb .

Omezení mailingových kampaní (newsletterů)

Z důvodu priorizace klasické mailové komunikace Vás upozorňujeme, že naše servery nejsou určeny k zasílání mailových kampaní (newsletterů). K těmto účelům slouží specializované servery jako je např. Mandrill (zdarma do 12000 mailů/měsíčně, jednoduchá implementace i do stávajících řešení). Od 8. 4. 2013 dojde k následujícímu omezení mailů zasílaných přes naše servery na maximálně 200 emailů za hodinu / maximálně 30 adres v jednom mailu / maximální velikost přílohy 100MB. Díky tomuto omezení jsme schopni zajistit, že důležité maily Vám, Vašim zákazníkům, přátelům, atp. spolehlivě dorazí co nejrychleji. Zároveň tím omezíme riziko nebezpečí blacklistování našich SMTP serverů. Omezení budeme dále přizpůsobovat a optimalizovat. Pokud Vy, nebo Vaše prezentace potřebujete asistenci s přenastavení nebo implementací externích newsletterových systémů, obraťte se s důvěrou na naši divizi webových služeb .

Navýšení celkového prostoru hostingu z 5GB na 7GB

V roce 2013 jsme navýšili poskytovaný prostor z 5GB na 7GB. Tím, že jsou fyzicky rozděleny služby, je nutné tento limit také chápat jako rozdělený. Pro FTP je tedy vyhrazeno 3GB a pro email 4GB. Každý další 1GB nad rámec si lze připlatit v ceně 200 Kč/ročně. Změna se netýká klientů s již dohodnutým individuálním programem.

Rozdělení služeb – nový mailserver

Začátkem února došlo k fyzickému oddělení webserveru a mailserveru z důvodu navýšení výkonových rezerv systémů a nasazení modernější mail technologie. U konfigurace jsme kladli maximální důraz na spolehlivost. Nyní se již např. nemůže stát, že nebudou doručovány emaily ze sítě O2/UPC, i když jsou jejich SMTP servery na blacklistech.

microsite

Administrační rozcestník

Po zadání Vaší domény Vás automaticky přesměrujeme na Váš administrační rozcestník:

 

Hostingová podpora

8 - 22 hod. (dohled nonstop)

pište na:

případně volejte na:
+420 777 320 277