Ceník služeb nad rámec hostingu

Vážení klienti/partneři,

informujeme Vás, že od 1.1.2018 dochází k úpravám cen servisních činností poskytované naší společností nad rámec hostingových služeb (odvirování/opravy webů, programátorské práce, vícenásobná obnova dat, individuální úpravy VPS, atd.):

  • Základní hodinová sazba (PO-PÁ 8-18) ... 600,-/hod.
  • Hodinová sazba mimo základní pásmo a v řežimu „Chci to ihned“ … 900,-/hod.
  • Řešení serverových technologií (Linux/Windows server) … 900,-Kč/hod.

Uvedené ceny jsou bez DPH. Děkuji za pochopení.

Nutné zabezpečení OpenSource CMS

Z důvodu opakovaných robotických útoků, které způsobují přetížení serverů, je nutné do 1.12.2017 zabezpečit veškeré administrace OpenSource CMS typu Joomla/Wordpress/Drupal/... minimálně htaccess filtrem na povolené IP adresy. Toto zabezpečení (případně jiné, adekvátně technicky vhodné) považujeme v dnešní době za standard, tak jako zabezpečení všech formulářů adekvátní technologií. Více informací o možnostech například v článku zde. Pro CMS Joomla máme připraven script, který umožní dynamicky přidávat povolené IP adresy bez nutnosti FTP přístupu a zásahu webmastera. Stačí si jej písemně vyžádat (lze po úpravě využít i pro jiné CMS). Weby nezabezpečené k 1.12.2017 budou dočasně odstaveny z provozu, do vyřešení problému. Děkujeme za pochopení.

přechod hostingových serverů na SSD

Od 12.9.2017 běží všechny naše hostingové servery pouze na SSD discích. Toto řešení přináší zvýšení rychlosti načítání Vašich webů.

Ochrana přihlašování do administrace CMS

Opakovaně dochází k robotickým pokusům o uhádnutí hesla pro administrace CMS systémů (Joomla/Worpress/Drupal). Bohužel tyto útoky přetěžují server a dochází opakovaně k výpadkům služeb. Jediná možnost, jak toto efektivně zastavit je ochrana přihlašovacích formulářů pomocí .htaccesu a filtru pouze na povolené IP adresy správců (viz. např. návod na blogu). Pokud tuto ochranu z technických důvodů nelze použít na Vašem webu, je nutné použít jinou adekvátní ochranu. Nezabezpečené weby, které přetěžují server budeme muset odstavit.

Podpora PHP 7.x

Doplnili jsme na naše servery podporu PHP 7.x. PHP 7.x je výrazně lépe optimalizováno na výkon, a v některých testech je až o 50% rychlejší než předchozí verze. Nejnovější CMS Joomla 3.5.x toto PHP 7.x podporuje (bohužel ne všechny rozšíření třetích stran, proto je nutné si zkontrolovat podporu u autorů rozšíření)

Pro aktivaci stačí napsat na .

Důležité informace - duben 2016

Rozhodli jsme se posílit naše servery o SSD disky, na které budou přesunuty databáze. Očekáváme zlepšení odezvy a snížení zátěže diskového subsystému. Server AGY již upgradován byl, server ESHLEY bude následovat do 14ti dnů.

Zálohy Vašich webů/mailů garantujeme 7 dnů zpětně, aktuálně je to ale 14 dnů zpětně. Děkujeme, že na Vašich webech neukládáte zbytečná data a tím pomáháte k lepšímu využití zálohovacího prostoru.

Na našich serverech není povoleno hromadné zasílání mailových kampaní. Většina klientů využívá specializované řešení Mandrill.com. Bohužel aktuální cenové podmínky Mandrill.com nejsou akceptovatelné, proto doporučujeme přechod na sparkpost.com (nabízejí zdarma 100000mailů/měsíc). Toto je pouze naše doporučení, specializovaných služeb na mail kampaně existuje více a jejich volba je na Vás.

Naše servery umožňují různé verze PHP - 5.2.x / 5.3.x / 5.4.x / 5.6.x. Doporučujeme vždy používat nejnovější verzi PHP, jak z důvodu bezpečnosti, tak z důvodu výkonu. Jaká verze PHP je vhodná pro Váš web je na Vašem webmasterovi (autorovi webu), konzultujte tedy tuto volbu s ním. Pokud je tedy z Vaší strany požadavek na jinou verzi PHP, případně máte-li k tomuto tématu dotaz, neváhejte napsat na .

microsite

Administrační rozcestník

Po zadání Vaší domény Vás automaticky přesměrujeme na Váš administrační rozcestník:

 

Hostingová podpora

8 - 22 hod. (dohled nonstop)

pište na:

případně volejte na:
+420 777 320 277